Výroba

ILV je rodinná firma s tradicí od roku 1995 s moderní technologií a vynikajícím know how ve výrobě elektroniky.

Nabízíme široké spektrum kompletních služeb v oblasti výroby elektroniky od vzorků elektronických sestav až po sériové montáže komplexních výrobků pro zákazníky z různých odvětví průmyslu. 

Hlavní výhody pro naše zákazníky.

  • Blízkost zákazníků i trhu.
  • Léty budované vynikající nákupní podmínky.
  • Moderní technologie a její pravidelné vylepšování.
  • Integrovaný řídící podnikový systém.
  • Rychlé a flexibilní dodací lhůty.
  • Co možná nejlepší poměr cena / výkon. 
  • Rychlé a profesionální reakce na přání zákazníků.
  • Neustálé zlepšování všech firemních procesů.
  • Ekologická výroba.

Poptávka

Na základě vámi zaslaných výrobních dat Vás kontaktuje náš obchodní zástupce, který Vám vypracuje komplexní nabídku na míru. Náš tým odborníků Vám zajistí profesionální servis od poptávky až k finální expedici. V segmentu EMS máme více jak 20 let zkušeností.

Vývoj

Na přání zákazníka jsme schopni zajistit vývojové služby s našimi prověřenými externími partnery a také s inovačním centrem RICE a ZČU. V oblasti návrhu elektroniky, mechaniky, softwaru včetně celkové výroby jak mechanických komponent, tak kompletního osazení a oživení výrobků., tak kompletního osazení a oživení výrobků. Po spolupráci s našimi  externími  partnery vznikl náš vlastní výrobek Kostelní zvony, který se prodává více jak 15let v České republice  a také v Německu.

Nákup materiálu

Naši obchodní zástupci pro Vás rádi zajistí nákup materiálu dle Vašich požadavků. Máme zkušenosti s nákupem materiálu více jak 20let, takže naše možnosti jsou bezkonkurenční. Veškerý nakoupený materiál prochází přes náš ERP systém, to nám zaručuje mimo jiné i hlídání včasných termínů dodání. Rádi Vám uskladníme Vámi dodaný materiál při nejvyšších standardech skladování.

Skladování

Disponujeme moderním a sofistikovaným  skladovým  řešením, počátkem je automatické naskladnění a zanesení do ERP systému, dále skladování v automatických skladech a pro komponenty náchylnými na vlhkost máme samozřejmě také řešení dle standartu  MSD. Potenciálně nebezpečně komponenty (Baterie), jsou skladovány v protipožárních skříních. O počítání materiálu se stará náš rentgen, který je neúnavný a přesný, takže inventura materiálu je pro nás radost.

SMD výroba

 Pro výrobu využíváme špičkové technologie a disponujeme týmem zkušených odborníků, kteří si poradí s každou aplikací. Disponujeme 3 SMD linkami a jsme schopni osadit většinu aktuálně dostupných pouzder. 2 velkokapacitní výrobní linky pro střední a velkou sériovou výrobu a 1 linka na výrobu vzorků, kde využíváme pájení v parách s použitím vakua jako první v ČR, které je výborné pro zamezení voidů a tím posunuje zapájený spoj do jiné úrovně. 

THT výroba

Profesionální příprava materiálu, osazení a pájení vývodových součástek. Strojní pájení na cínové vlně s dvěma tryskami. Pro specifické desky plošných spojů se k pájení používá selektivní pájení. Dle požadavků zákazníka můžeme nabídnout další výrobní operace, jako jsou finální montáž přístrojů nebo fixace součástek.

Testování a programování

Nabízíme široké spektrum testů. Od klasických elektrických testů po funkční testy nebo kombinace obou. Testování se provádí dle požadavků zákazníka. Na jeho testerech nebo jsme schopní připravit vlastní testery. Dále provádíme programování jednotlivých součástek mimo nebo přímo na osazené desce plošných spojů (ISP programování). Pro větší projekty s požadavkem na 100% spolehlivost nabízíme testování na ICT. Mimo elektrických testů nabízíme i klimatické a zahořovací testy.  

Lakování

Na základě zadaného lakovacího předpisu od zákazníka a s naší špičkovou technologií od firmy Asymtec, dokážeme přesně nalakovat i nejnáročnější aplikace. Na základě testů a dlouholetých zkušeností používáme k lakování laky od firmy Peters. Vytvrzení probíhá v sušicích pecích. Kontrola všech zalakovaných desek je prováděna opticky pod UV světlem.

Optická kontrola

Optická kontrola SMD součástek se provádí na 3D AOI SAKI, dle programu, vytvořeného naším specialistou. Složitější součástky, jako jsou např. BGA nebo různé typy konektorů se kontrolují pomocí RTG. Kontrolu vývodových součástek provádí zkušené pracovnice s certifikátem IPC-A-610.

Balení, expedice

Našim zákazníkům nabízíme široký sortiment standardizovaných ESD obalů. V případě nutnosti jsme schopní připravit obaly na míru. Pro přepravu hotových výrobků i materiálu mezi českou a německou ILV používáme vlastní automobily a pro dodání výrobků ke koncovým zákazníkům používáme smluvní externí dopravce.   

Scroll to Top