Kariéra

Volné pozice

Obchodník, projektový manažer v elektrovýrobě

Náplň práce:

  • zajišťování veškerého materiálu pro konkrétní projekty / výrobky pro konkrétní zákazníky,
  • péče o stávající zákazníky a získávání nových zákazníků,
  • příprava cenových nabídek pro projekty,
  • získávání a vyhodnocování nabídek materiálu a jeho objednávání,
  • komunikace s dodavateli,
  • organizace externí spolupráce a vyřizování reklamací,
  • vedení běžné administrativy.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání technického směru s praxí v obchodu nebo vzdělání obchodní směru s praxí v technickém oboru,
  • základní znalost elektroniky, případně praxe v nákupu elektronických dílů,
  • alespoň 3 roky praxe v technickém nákupu,
  • znalost práce s ERP systémy a MS Office,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • dobrá znalost AJ pro komunikaci se zákazníky,
  • částečná znalost NJ,
  • časovou flexibilitu, ochotu absolvovat zaškolení v německé kanceláři,
  • pečlivost a samostatnost při plnění zadaných úkolů,
  • komunikativní, asertivní osobnost s týmovým duchem,
  • logické myšlení, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost.

NABÍZÍME:

Nástupní mzda: 45.000 Kč / měs. hrubého

Plus řadu dalších benefitů:

  • provize z prodeje,
  • notebook, mobilní telefon,
  • příspěvek na dopravu,
  • roční odměny: výše v závislosti na výsledcích firmy,
  • celkové roční bonusy tvoří v posledních letech průměrný nárůst 30 – 35% základní  mzdy při rozpočtení na 1 měsíc
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění.

Veškeré podrobnosti k nabízené pozici je možné získat na sekretariátu firmy
v Příchovicích nebo na telefonu 371 122 711 nebo emailem: sekretariat@ilv.cz

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, kontaktujte nás.